W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

W Podborzu płonął budynek mieszkalny

W czwartek (1 lutego) doszło do pożaru w domu jednorodzinnym w miejscowości Podborze, w gminie Radomyśl Wielki.

W wyniku pożaru spaleniu uległa drewniana powała na całej połaci domu. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w czwartek, po godz. 20, w domu jednorodzinnych w miejscowości Podborze. Jak wstępnie ustalili policjanci, w chwili wybuchu pożaru, w domu przebywali właściciele, którzy o zdarzeniu powiadomili służby ratunkowe.

Ponadto w wyniku przeprowadzonego rozpoznania okazało się, że doszło także do pożaru poddasza budynku a w efekcie bardzo dużego zadymienia.

Działania zastępów na miejscu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odpięciu prądu w budynku, podaniu prądów wody w natarciu na palące się elementy stropu a także komina oraz wykonaniu otworów w ścianach budynku w celu oddymienia pomieszczenia. Następnie przystąpili do rozbiórki nadpalonych elementów oraz sprawdzenia pogorzeliska przy pomocy kamery termowizyjnej.

Policjanci wykonali oględziny miejsca pożaru oraz sporządzili dokumentację. Analiza zebranych materiałów pozwoli wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia.

Fot: OSP Podborze

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Medialna afera dosięgła nasz portal

Wiadomości Mielec

Jezioro łabędzie na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi nieprzeciętni – zdolni uczniowie mieleckich szkół

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa