W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

W podkarpackich szkołach powstaną ekopracownie

W Urzędzie Wojewódzkim w obecności Wojewody, Posłów na Sejm oraz Senatorów została uroczyście podpisana umowa na dofinansowanie przedsięwzięcia pn. „Ekopracownia OZE w I Liceum Ogólnokształcącym”.

Beneficjentem środków jest I Liceum Ogólnokształcące w Mielcu, które otrzymało maksymalny poziom dofinansowania tj. 75 000 PLN. Środki finansowe zostały pozyskane w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej i pozwolą one przygotować ekopracownie wraz z pomocami dydaktycznymi związanymi z odnawialnymi źródłami energii.

Powiat Mielecki przy podpisaniu umowy reprezentował Andrzej Bryła Wicestarosta Powiatu Mieleckiego, Irena Turek Skarbnik Powiatu Mieleckiego oraz Radosław Kluza Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego.

Celem programu jest podnoszenie poziomu świadomości ekologicznej, upowrzechnienie wiedzy, aktywizacja społeczna, budowanie społeczeństwa obywatelskiego i kształtowanie postaw proekologicznych społeczeństwa w zakresie: przeciwdziałanai emisjom, odnawialnych źródeł energii i niskoemisyjnego transportu, zrównoważnonego rozwoju, ochrony środowiska i gospodarki wodnej.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa