W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Informacje Inne i charytatywne

Szkoła z Pasją Pomagania [FOTO]

Zespół Szkół w Podleszanach informuje, że zakończył udział w tegorocznej ogólnopolskiej akcji pod patronatem Prezydentowej Agaty Kornhauser – Dudy „Szkoła z Pasją Pomagania”.

Było to dla nich niezwykle satysfakcjonujące doświadczenie. Byli jedyną szkołą z Podkarpacia, która przystąpiła do akcji. Społeczność z małej miejscowości pokazała raz jeszcze, że jest gotowa stanąć na wysokości zadania, gdy chodzi o pomaganie nieuleczalnie chorym dzieciom.

Dzięki zaangażowaniu, entuzjazmowi i wysiłkowi uczniów, rodziców, wychowawców i nauczycieli – Zespół Szkół w Podleszanach po raz pierwszy otrzymał prestiżowy Certyfikat Szkoły z Pasją Pomagania. To dla nich ogromne wyróżnienie i dowód na to, że praca ma realny wpływ na życie innych.

Podsumowanie tegorocznej edycji konkursu odbyło się 2 czerwca 2023 podczas uroczystej gali w Sali Teatralnej przy Parafii pw. Świętej Jadwigi Królowej. Było to niezwykłe wydarzenie, pełne radości i wzruszeń.

Koordynator ds. Wolontariatu Sylwia Madycka

p.o. Dyrektor Zespołu Szkół w Podleszanach Agnieszka Pisarz

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa