W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

W sylwestrową noc złamali nos policjantowi

Policjanci przedstawili zarzut naruszenia nietykalności cielesnej i zmuszania funkcjonariuszy do odstąpienia od wykonywania czynności służbowych kobiecie i mężczyźnie, którzy brali udział w zajściu przy Al. Niepodległości w sylwestrową noc.

Podejrzani przyznali się do popełnionego przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. W sprawie trwają dalsze czynności. Tuż po północy w sylwestra nieumundurowani policjanci podjęli interwencję wobec grupy szarpiących się osób.

Wśród nich na chodniku leżała kobieta, która wzywała donośnym głosem pomocy. Policjanci weszli w grupę osób, aby pomóc leżącej kobiecie i rozdzielić szarpiących się obok mężczyzn. Wtedy funkcjonariusze zostali zaatakowani. Obaj policjanci doznali obrażeń twarzy, jeden z nich ma złamany nos.

Na miejscu szybko pojawiło się wsparcie w postaci kilku patroli. Policjanci na miejscu interwencji wylegitymowali kilkanaście osób, przesłuchali świadków i zabezpieczyli monitoring z pobliskich kamer. Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci zatrzymali 21-letniego mężczyznę i 18-letnią kobietę. Mężczyźnie policjanci przedstawili zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego, natomiast kobiecie zmuszania do odstąpienia od wykonywania czynności służbowych.

Podczas przesłuchań obydwoje przyznali się do zarzucanych im czynów i złożyli wyjaśnienia. Policjanci ustalili również, że w zajściu udział brał 16-latek. Jego sprawą zajmie się sąd rodzinny. Kobiecie i mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

VI Super Sprint Mielecki Targum [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa