W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

W Tuszowie Narodowym wiceminister sprawiedliwości spotkał się z przedstawicielami strony społecznej ruchu na rzecz czystego powietrza [FOTO]

Podczas sobotniej wizyty wiceministra sprawiedliwości Marcina Warchoła w Tuszowie Narodowym, w związku z podpisaniem umowy na dofinansowanie zakupu wozu strażackiego, doszło do spotkania wiceministra z przedstawicielami grupy społecznej działającej na rzecz czystego powietrza.

Wójt Gminy Tuszów Narodowy skomentował spotkanie następująco: ,,Pan Minister to niezwykle serdeczny i ciepły człowiek, bardzo czuły na wyrządzaną krzywdę innym, co potwierdziło się w dzisiejszych spotkaniach. Wizyta była również okazją do poruszenia ważnych spraw dotyczących powiatu mieleckiego, między innymi spotkanie Pana Ministra z delegacją z Mielca osób protestujących przeciw zanieczyszczaniu powietrza. Dalszy ciąg tej sprawy nastąpi” – stwierdził wójt Głaz.

Przedstawiciele grupy pozytywnie ocenili przebieg spotkania, które inicjuje kolejne rozmowy. Mielczanie prosili o niepokazywanie ich wizerunku publicznie, z obawy o konsekwencje, na jakie są narażeni.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przemoc fizyczna i psychiczna w rodzinie w gminie Wadowice Górne

Wiadomości Mielec

Przemoc domowa skończył się aresztem

Wiadomości Mielec

Podpalił stodołę, bo nie dostał piwa

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa