W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Wagowe nieprawidłowości w transporcie drogowym

Znacznie przekroczony tonaż przekłada się na dłuższą drogę hamowania oraz utrudnione prowadzenie pojazdu. Ma też negatywny wpływ na stan nawierzchni dróg – informuje Główny Inspektorat Transportu Drogowego.

Pojazd skontrolowany przez inspektorów podkarpackiej Inspekcji Transportu Drogowego ważył za dużo o kilka ton i do czasu doprowadzenia go do stanu normatywnego, nie mógł kontynuować jazdy.

24 lipca w Grochowie (pow. mielecki), inspektorzy podkarpackiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymali ciężarówkę, którą przewożono ziemię. Duża ilość ładunku wzbudziła podejrzenia funkcjonariuszy co do możliwego przekroczenia dopuszczalnego tonażu. Pojazd został skierowany do punktu kontroli ważeniowych w Mielcu.

Inspekcyjne wagi potwierdziły, że przewożonego ładunku jest za dużo. Rzeczywista masa pojazdu o dmc 26 t wraz z ładunkiem wynosiła ponad 31 t, a nacisk podwójnej osi napędowej był przekroczony o blisko 5 t.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Ważne kroki po rozmowie kwalifikacyjnej: podziękowanie i kontynuacja

Wiadomości Mielec

Odpowie za posiadanie narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa