W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Wakacyjny czwartek z Pałacykiem Oborskich już za nami!

W czwartek 23 sierpnia w Muzeum Regionalnym SCK w Mielcu – Pałacyku Oborskich odbyły się wakacyjne warsztaty skierowane specjalnie do dzieci wypoczywającym w naszym mieście i okolicach podczas wakacji.

Propozycja spędzenia czwartku z Muzeum spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem. W zajęciach wzięła udział liczna grupa dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami.


Podczas warsztatów o tytule W świecie zwierząt najmłodsi rozpoznawali ich różne gatunki na podstawie zdjęć, odgłosów przez nie wydawanych czy jedynie zarysów kształtów. Wszyscy wspólnie zwiedzili także wystawę przyrodniczo-łowiecką Co w puszczy gra…Nie zabrakło też części warsztatowej podczas, której dzieci rozwiązywały łamigłówki, rebusy i inne przygotowane dla siebie zadania świetnie się przy tym bawiąc.
Bardzo dziękujemy wszystkim za skorzystanie z naszej propozycji. Zachęcamy do korzystania z oferty edukacyjnej naszego Muzeum.

Iwona Groele
Muzeum Regionalne SCK w Mielcu

 

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa