W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Warsztaty cukiernicze z Teresą Pogodą [FOTO]

Kto nie lubi korzennego zapachu pierników, który towarzyszy grudniowym świętom? Kto nie lubi kolorowo zdobionych, piernikowych zwierzątek na choince?

Nic więc dziwnego, że na warsztatach zdobienia pierników, które zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna, zjawiła się spora grupa miłośników tych świątecznych wypieków.

Cennych wskazówek zarówno na temat pieczenia, jak i zdobienia pierniczków, udzielała malarka, autorka „Słodkich kreacji” i blogerka Teresa Pogoda, która prowadzi pracownię artystyczno-cukierniczą „Galeria Słodkiego Szczęścia”. Warsztaty odbyły się 7 grudnia w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Kusocińskiego 2. Zajęcia zakończyła prezentacja wykonanych dzieł, które następnie uczestnicy zabrali do domu. 

Zajęcia cukiernicze to pierwsza z grudniowych propozycji warsztatowych Miejskiej Biblioteki Publicznej. Już 8 grudnia w MBP odbędą się warsztaty tworzenia kartek świątecznych, a 16 grudnia – zajęcia z tworzenia ekologicznych ozdób świątecznych.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa