W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Warunki na drogach fatalne, ostrożność na drogach wysoce wskazana

Dzisiaj i wczoraj doszło do dwóch wypadków w rejonie Mielca.

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na ulicy Sienkiewicza w Mielcu, gdzie wczoraj, tuż po 16:00, doszło do potrącenia rowerzystki. Funkcjonariusze ustalili świadków i wykonali oględziny, które pozwolą ustalić okoliczności wypadku.

Poszkodowana kobieta w stanie ciężkim przebywa w szpitalu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 29-letnia kobieta podczas przejeżdżania na jednośladzie przez przejazd dla rowerzystów została potrącona przez 23-letniego kierującego oplem astrą. Świadkowie zdarzenia przekazali policjantom, że kierujący oplem poruszał się z dużą prędkością, przed przejściem dla pieszych nie wyhamował i uderzył w rowerzystkę. Poszkodowana kobieta z obrażeniami została przetransportowana do szpitala w Rzeszowie. Jej stan określany jest jako ciężki. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierującego oplem. Mężczyzna był trzeźwy. Policyjne postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Dziś o godzinie 6:55 na drodze w kierunku obwodnicy w Mościskach (skrzyżowanie obok kapliczki) doszło do najechania 60-letniego rowerzysty mieszkańca Mielca przez samochód Iveco, kierowany przez 44-letniego kierowce.

Rowerzysta ma złamaną nogę. Zarówno poszkodowany jak i kierowca byli trzeźwi.

 
 
 
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zderzenie na drodze Mielec – Radomyśl Wielki [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejny kierowca stracił prawo jazdy, bo jechał zbyt szybko przez Cmolas

Wiadomości Mielec

Pijany wjechał seatem w mostek

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa