W Cieniu Jupiterów Mielec
Sport

Weekend majowy rozpoczynamy w Elblągu! [VIDEO]

Wielu z nas snuje jeż plany na majówkę, i podobnie jest z podopiecznymi Krzysztofa Lipki i Tomasza Sondeja, którzy weekend majowy chcą rozpocząć od zwycięstwa w Elblągu nad tamtejszymi Meblami Wójcik, tym samym odnosząc pierwsze zwycięstwo w Pucharze PGNiG Superligi.

Obie ekipy w tym sezonie spotkały się już dwukrotnie w lidze i za każdym razem lepsi okazywali się „Czeczeńcy”, choć zwycięstwa nie przychodziły łatwo, gdyż w Mielcu „Biało-Niebiescy” triumfowali 21:18, a spotkanie w Elblągu dostarczyło jeszcze większych emocji, gdyż tam rozegrał się prawdziwy horror, z którego zwycięsko również wyszła ekipa z województwa Podkarpackiego.

Tegoroczny Puchar PGNiG Superligi zdecydowanie lepiej rozpoczęli jednak podopieczni Jacka Będzikowskuego, którzy pewnie pokonali KPR Legionowo 26:16. W odmiennych nastrojach są zaś mielczanie, którym mecz we własnej hali z Pogonią Szczecin kompletnie nie wyszedł, w związku z czym Stal na parkiet w Elblągu wyjdzie podwójnie zmotywowana.
Trudno jest wskazać faworyta tego starcia, lecz możemy być pewni, że emocji nie zabraknie.

Meble Wójcik Elbląg – SPR Stal Mielec, 29.04.2017, godz. 18:00 Elbląg

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=9zLEnjWHoG4&w=925&h=520]

POWIĄZANE POSTY

Udane starty Irydy na Baltic Cup 2025 w Koszalinie [FOTO]

K

Polska reprezentacja futsalowa w kluczowych meczach eliminacji do Mistrzostw Europy 2026

K

Sukces klubu BURZA Mielec

K

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa