W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Włamywacz ujęty

Policjanci przedstawili zarzuty kradzieży z włamaniem 40-letniemu mieszkańcowi Mielca. Mężczyzna włamywał się do mieszkań i budynków firm na terenie miasta i sąsiedniej miejscowości, skąd zabierał różne przedmioty. Skradzione rzeczy ukrywał w jednym z mieleckich parków oraz w zaroślach nad rzeką.

Mieleccy policjanci prowadzący czynności w sprawie włamań na terenie miasta ustalili mężczyznę, który dokonywał tych kradzieży.
 

Okazał się nim 40-letni mieszkaniec Mielca. W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że dokonał on także włamań w sąsiedniej miejscowości.
Jak ustalono mężczyna dokonał w sumie czterech kradzieży z włamaniem. Dwa z nich do budynków mieszkalnych, a także do firmy i byłego lokalu usługowego.
Łupem mężczyzny padły elektronarzędzia, narzędzia ogrodowe, telefony komórkowe, pieniądze oraz drobne przedmioty. Podczas włamań mężczyzna korzystając z okazji wypijał znajdujący się w pomieszczeniach alkohol i zjadał produkty spożywcze. 
 
W wyniku prowadzonych czynności policjanci odzyskali znaczną część skradzionych przedmiotów, które były ukryte w jednym z parków na terenie miasta i w zaroślach nad rzeką. 40 latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Przyznał się do popełnienia przestępstw i wyjaśnił ich okoliczności. Grozi mu za to kara do 10 lat  pozbawienia wolności.
 
 
 
images (15)
 
 

Zobacz też...

1 Komentarzy

Julita 4 czerwca 2016 (sobota) at 17:02

:eek: ten meszczyzna jest bardzo znany mieleckiej policj to młody mieszkanjec i rozrabjaka ktory nosi ksywe Śiwyyy

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa