W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Włamywał się do wybranych wcześniej sklepów w nocy

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kilku włamań na terenie miasta i gminy Mielec. 35-letni mężczyzna, włamywał się do sklepów i kradł alkohol, papierosy oraz pieniądze. Mężczyźnie postawiono na razie 3 zarzuty dotyczące włamań. Trwają dalsze czynności w tej sprawie. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Mieleccy policjanci prowadzili czynności w sprawie włamań do placówek handlowych w Mielcu, Chorzelowie i Złotnikach. Przeprowadzone przez funkcjonariusz ustalenia pozwoliły na wytypowanie włamywacza. Sprawcą okazał się 35-letni mieszkaniec gminy Mielec. Mężczyzna został zatrzymany.

Policjanci ustalili, że 35-latek włamywał się do wybranych wcześniej sklepów w nocy. Wynosił z nich papierosy alkohol oraz gotówkę. Straty powstałe w wyniku trzech włamań oszacowano na kwotę bliską 15 tysięcy złotych. Dotychczas zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mężczyźnie 3 zarzuty przestępstw.

Funkcjonariusze prowadzą dalsze czynności, ponieważ sprawa na charakter rozwojowy. 35-latek może usłyszeć kolejne zarzuty

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

VI Super Sprint Mielecki Targum [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa