W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Wojewódzki półfinał dla radomyślan

W hali sportowej Gimnazjum Publicznego w Radomyślu Wielkim odbył się rejonowy finał mini piłki ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W zawodach wzięły udział reprezentacje z czterech powiatów województwa podkarpackiego. Powiat dębicki reprezentowała Szkoła Podstawowa z Lipin, powiat ropczycko-sędziszowski -SP nr 3 z Sędziszowa Małopolskiego, powiat kolbuszowski SP z Raniżowa, a powiat mielecki SP z Radomyśla Wielkiego.

Radomyślanie w pierwszym meczu spotkali się z rywalami z Lipin wygrywając 15-7. W drugim meczu pokonali drużynę z Sędziszowa Małopolskiego 12-4. W meczu finałowym reprezentacja Radomyśla Wielkiego pokonała drużynę z Raniżowa 12-10 zdobywając pierwsze miejsce i prawo startu w półfinale wojewódzkim.

  • Jestem zadowolony z występu swoich podopiecznych. Uważam, że już osiągnęli duży sukces, niemniej w następnym etapie rozgrywek można liczyć na kolejne dobre wyniki – mówi Wojciech Bartkowicz, trener i nauczyciel ze Szkoły Podstawowej w Radomyślu Wielkim.

Drużyna z Radomyśla Wielkiego występowała w składzie: Mikołaj Bała, Dominik Drąg, Arkadiusz Działo, Jakub Idzik, Kacper Kulpa, Karol Moździerz, Konrad Ratusiński, Jakub Skiba, Wiktor Działo, Jakub Maj i Wiktor Machnik.

 

Gimnazjum w Radomyślu Wielkim (2)

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa