W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Sport

Wojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa w Boksie [FOTO]

Czujemy ogromne wzruszenie, szczęście i same pozytywne emocje! W piątek po dwóch dniach wracamy z gościnnych Humnisk, które stały się stolicą podkarpackiego boksu!

Tam mieli okazję mierzyć się najlepsi zawodnicy z naszego województwa. Był to dla nas bardzo ważny turniej, gdyż jak zawsze chcieliśmy udowodnić swoją ogromną moc.

Ponad 20-osobowa ekipa – w tym 18 wspaniałych zawodników i zawodniczek, od piątku czynnie i aktywnie uczestniczyła w mistrzostwach. Jaki jest tego efekt? Popatrzcie sami, bo my do tej pory czujemy wzruszenie, radość i mobilizację do dalszej pracy Oto nasze wyniki:

MŁODZIK

ALEKSANDRA KOGUT – MISTRZYNI WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO 2024, WAGA 51; nasza Ola wykonała ogrom pracy przed mistrzostwami, pilnowała wagi oraz wypełniła wszystkie swoje obowiązki zawodnicze! Już we wtorek wyjeżdża do Ciechocinka na Turniej Selekcyjny do Kadry Polski Młodziczek!

OLAF TOMASIK – MISTRZ WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO 2024, WAGA 37-40; Olaf wywalczył to, co mu się należało! Po pięknej walce z zawodnikiem o bardzo dobrych warunkach fizycznych, jednogłośnie zwycięża pojedynek i zdobywa upragniony tytuł!

SEBASTIAN GNIEWEK – MISTRZ WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO 2024, WAGA 46; Kolejny młodziutki zwycięzca! Niestety waga jego przeciwnika nie została dotrzymana, ale Seba choć nie walkę turniejową, toczy sparing z dobrymi zawodnikami.

DAMIAN STRĄK – MISTRZEM WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO 2024, WAGA 75; Nasz Damian w walce półfinałowej zwycięża na skutek WO, natomiast w finale, po wielu emocjach zwycięża na punkty, zdobywając kolejny tytuł! To co nie udało mu się w tamtym roku, zdobywa w tym i pokazuje swoją siłę!

KADET

DANIEL SUDOŁ – MISTRZEM WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO 2024, WAGA 48; Co tu dużo mówić? Ten pojedynek to czysta dominacja ze strony naszego zawodnika! Przez wszystkie trzy rundy Daniel cały czas naciskał na rywala, doprowadzając go do liczenia w 3 rundzie! Nie pozostawił żadnych złudzeń i pokazał, że Iryda to prawdziwa siła.

IGOR UNDZIAKIEWICZ – MISTRZEM WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO 2024, WAGA 52; Igor pokazuje swoje doświadczenie, talent i ambicję, pokonując rywala w walce finałowej, na skutek RSC w pierwszej rundzie! Postawa godna Mistrza. Bo Mistrz jest tylko jeden! Gratulujemy Igorku i pracujemy dalej, bo tylko my wiemy, że nasze ambicje są nieskończone, a Ty po prostu wielki.

OLIWIER INDYK – MISTRZ WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO 2024, WAGA 54; Już powtarzaliśmy, że Oliwier poczynił ogromny progres ringowy! Medal Mistrzostw Polski dodał mu pewności siebie i w finale pokazuje swoją dominację! Zwycięża w bardzo dobrym stylu i zdobywa upragniony tytuł Jesteśmy dumni i szczęśliwi, gdyż Oliwier to kolejna szansa na medale ogólnopolskie i międzynarodowe!

PATRYK DUDEK – MISTRZ WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO 2024; Jak na prawdziwego mistrza przystało – 3 rundy zupełnej dominacji ze strony Patryka! Walka mogła się podobać przez ilość wielu bokserskich wymian, które wręcz elektryzowały – my jesteśmy do tego przyzwyczajeni, bo Patryk wchodząc do ringu nie pozostawia złudzeń Jesteśmy dumni i szczęśliwi! Wiemy jaką perełkę posiadamy i Patryk nieraz udowodni swoją ogromną moc, a Trenerzy mu w tym pomogą!

JERZY ARMATYS – MISTRZ WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO 2024, WAGA +80; Z tytułu jesteśmy jak najbardziej zadowoleni, gdyż inaczej być nie mogło, ale szkoda tylko, że przeciwnik nie wyszedł do walki finałowej… No cóż! To co mistrzowskie, zostaje w rękach Mistrza Nie mniej jednak jak zawsze jesteśmy dumni z Jurka, bo wspiera swoich kolegów jak nikt inny! A swoje ringowe umiejętności jeszcze nieraz pokaże.

JULIA WASSERMAN – WICEMISTRZYNI WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO 2024, WAGA 52; Nasza Julcia dla nas jest Mistrzynią! Nie jednogłośnie przegrywa na punkty, ale zostawia serce w ringu i pokazuje ogromny charakter! To srebro to dla nas złoto, bo Julka się nie zatrzymuje i ciężko pracuje!

PATRYK WOŁOWIEC – WICEMISTRZ WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO 2024, WAGA 63; Temu Chłopakowi warto się przyglądać! To początek jego kariery bokserskiej, a już może mierzyć się z najlepszymi! W walce półfinałowej pokonuje rywala przed czasem – RSCi w 2 rundzie, pokazując swoją dominację! Dostaje się do mocnego finału, w którym mierzy się z medalistą Mistrzostw Polski z zaprzyjaźnionego klubu! Walka mogła się podobać, bo chłopaki nie bali się otwartych wymian, ale zdrowie zawodnika jest zawsze najważniejsze!

PRZEMYSŁAW MANIEWSKI – WICEMISTRZ WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO 2024, WAGA 63; Mierzy się w finale B i naprawdę pokazuje charakter! Mimo werdyktu w drugą stronę, my jesteśmy dumni z Przemka i wiemy, że dalsza praca przyniesie efekty!

ALAN DZIEKAN – BRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW PODKARPACIA, WAGA 63; Choć w półfinale ulega, wiemy że ciężka praca i większa pewność siebie przyniosą efekty! Alan pokazał ogromne serce i z tego jesteśmy najbardziej dumni!

JUNIOR:

JULITA KANACH – MISTRZYNI WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO 2024, WAGA 63; Nasza Julitka mierzy się w bratobójczej walce z naszą Wiktorią Szot Nasze kochane dziewczyny wcale nie pozostają sobie dłużne i pokazują piękno kobiecego boksu, otwierając zawody! Julita pokazuje, że jest już ułożoną zawodniczką, a jej akcje są przemyślane i skuteczne! To dobra prognoza przed Mistrzostwami Polski Juniorek! Dla nas Julitka zawsze jest i będzie największą dumą, gdyż to ona rozpoczęła przygodę Irydy z Medalami Mistrzostw Polski

NORBERT PARKOSZ – MISTRZ WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO 2024, WAGA 54; Norbi już jako junior zdobywa swój kolejny tytuł! Szkoda, że nie mógł pokazać swoich ringowych umiejętności, ale jak zwykle udowodnił swój profesjonalizm i z całego serca wspierał resztę drużyny!

WIKTORIA SZOT – WICEMISTRZYNI WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO, WAGA 63; Oj szykuje nam się kolejna bardzo dobra juniorka! To była debiutowa walka Wiktorii, ale nie ustępowała na krok klubowej koleżance Julicie! Pokazała spory potencjał, który wraz z ciężką pracą przyniesie efekty! Walka była naprawdę emocjonująca, a nasze obydwie dziewczyny pokazały swoją siłę! Pierwszy tytuł Wiktorii już jest na jej koncie!

MŁODZIEŻOWIEC/SENIOR

FILIP DUSZA – MISTRZ WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO 2024, WAGA 75; Do tej pory ze wzruszenia ciężko nam cokolwiek powiedzieć! Filip po prostu jesteś wielki! Po zdecydowanie najlepszej i najbardziej emocjonującej walce turnieju, Filip zwycięża jednogłośnie na punkty i zdobywa mistrzowski tytuł . To jest postawa prawdziwego Mistrza, który ZAWSZE jest wierny i oddany Irydzie! Nasza duma, nadzieja i przyszłość, bo w roli trenerskiej Filip również sprawdza się znakomicie!

DOMINIK STRĘK – BRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW PODKARPACIA 2024, WAGA 75; zalicza swój debiut i pokazuje się z bardzo fajnej strony! Teraz trening i ciężka praca, a będzie jeszcze lepiej!

Dodajmy także, że nasz najmłodszy diamencik – SZYMON JABŁOŃSKI toczy debiutanckie i wspaniałe walki sparingowe.

Oprócz zwycięskich walk i zdobytych tytułów, nasi zawodnicy zostają wyróżnieni indywidualnie za swoją postawę:

JULITA KANACH – NAJLEPSZA ZAWODNICZKA TURNIEJU

PATRYK DUDEK – NAJLEPSZY KADET TURNIEJU

No i to co najważniejsze i to co zawarliśmy w tytule: IRYDA MIELEC NAJLEPSZĄ DRUŻYNĄ W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM NA ROK 2024! I to 4 raz z rzędu! A tegoroczny tytuł jest wyjątkowy, gdyż pobijamy swój własny rekord z dwóch poprzednich lat i mamy 12 MISTRZÓW PODKARPACIA W RÓŻNYCH KATEGORIACH (wcześniej nasz rekord to 11)

Podczas turnieju zostały wręczone statuetki dla Medalistów Mistrzostw Polski i Pucharu Polski, a wśród nich najwięcej otrzymała oczywiście Iryda Mielec: Ola Kogut, Igor Undziakiewicz, Oliwier Indyk, Patryk Dudek, Norbert Parkosz, Jerzy Armatys!

Cóż mamy więcej dodać? Jesteśmy dumni, szczęśliwi, a nasza radość sięga zenitu! Kolejny raz udowadniamy, że jesteśmy zupełnym numerem 1 i nie zamierzamy się zatrzymywać!

Z dumą patrzymy na naszych zawodników, którzy nabierają doświadczenia i zaliczają ciągły progres! Każdy z nich stanął na wysokości zadania i dał dobrą walkę – widownia była z naszych walk zadowolona, gdyż słyszeliśmy wiele pozytywnych komentarzy.

Z dumą zerkamy także na naszych niezawodnych Trenerów: Jarek Nieć Robert Jer Daniel Jabłoński – Wasza praca trenerska przynosi efekty, czego dowodem jest Tytuł Najlepszej Drużyny wraz z pobiciem zeszłorocznego rekordu!

Dziękujemy ludziom, którzy kochają Irydę i wspierają na każdych zawodach w miarę możliwości – na żywo lub przed ekranem!

„TRZEBA BYĆ BARSZO DZIELNYM, BY STAWIĆ CZOŁA PRZECIWNIKOM, ALE TYLE SAMO MĘSTWA WYMAGA WIERNOŚĆ PRZYJACIOŁOM” Cieszymy się, że nasza Iryda to same dzielne i oddane osoby! Ten sukces to sukces wszystkich, którzy kochają nasze barwy! Idziemy po więcej, bo czeka nas wiele!

Z bokserskimi pozdrowieniami – IRYDA MIELEC

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa