W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka

ZSB obchodziło jubileusz istnienia [FOTO]

Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej obchodził wczoraj jubileusz 50-lecia istnienia. Gratulacje i życzenia na tę wyjątkową okazję przekazały władze samorządowe Powiatu Mieleckiego.

Wspólne świętowanie rozpoczęło się od uroczystej Mszy Świętej odprawionej w Parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu. Następnie uczestnicy jubileuszu przeszli do auli Zespołu Szkół Technicznych, w której odbyła się oficjalna część wydarzenia – bogata w refleksje związane z rozwojem placówki, liczne wspomnienia i podziękowania. Te odebrali z rąk dyrektora Stanisława Starzyka m.in. przedstawiciele władz samorządowych powiatu stanowiący organ prowadzący dla szkoły, poprzedni dyrektorzy, emerytowani nauczyciele czy sponsorzy, którzy pomogli uświetnić dzisiejszą galę.

Również szkoła z okazji tak znamienitego jubileuszu otrzymała wiele życzeń od licznie przybyłych gości. Podziękowania za lata pracy na rzecz kształcenia i wychowania kolejnych pokoleń młodzieży z powiatu mieleckiego złożyli na ręce dyrektora ZSB przedstawiciele władz samorządowych Powiatu Mieleckiego reprezentowani na scenie przez Starostę Powiatu Mieleckiego Stanisława Lonczaka, Wicestarostę Powiatu Mieleckiego Andrzeja Bryłę i Przewodniczącego Rady Powiatu Mieleckiego Marka Paprockiego.

– Wszystkim Państwu życzymy wszelkiej pomyślności i radości z tworzenia tej wyjątkowej, szkolnej społeczności. Niech szkoła nieustannie się rozwija, a sukcesy jej wychowanków przynoszą dumę i satysfakcję – podkreślił starosta mielecki Stanisław Lonczak.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa