W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały video Multimedia Relacje z wydarzeń

Wójt Andrzej Głaz o KOD-zie: „Nie ustają w przeraźliwym jazgocie” [VIDEO]

Podczas swojego przemówienia z okazji Dożynek Gminy Tuszów Narodowy wójt Andrzej Głaz mocno skrytykował Komitet Obrony Demokracji. Dożynki odbyły się w niedzielę 21 sierpnia w Sarnowie.
                    

W przemówieniu wójta pojawiły się nawiązania m.in. do wyborów, powstania styczniowego czy śmierci św. o. Maksymiliana Kolbe. Zdominowała je jednak krytyka działań obecnej opozycji.
                          
– Każdy z nas chciałby żyć w ojczyźnie rządzonej przez ludzi uczciwych i kompetentnych – takich, jak otrzymaliśmy dzięki Opatrzności Bożej w osobach prezydenta Andrzeja Dudy i premier Beaty Szydło. Znaleźliśmy się w sytuacji wymarzonej, jaka zdarza się raz na dziesiątki, a może nawet setki lat. Nie wolno nam tej sytuacji zmarnować – mówił wójt – Wróg jak lew ryczący krąży i szuka okazji, aby pozbawić nas wolności. 
                         
– Niebezpieczeństwo grozi nam nie tylko od zewnątrz, ale nie mniej od wewnątrz. Im lepiej zaczyna się dziać w naszej ojczyźnie, tym bardziej tak zwani obrońcy demokracji przeraźliwie wyją, aby nie dopuścić do zreformowania Trybunału Konstytucyjnego, który w obecnym składzie jest karykaturą tego, czym być powinien. Podobnie i wspomniani obrońcy demokracji nie ustają w przeraźliwym jazgocie, usiłując zerwać na nogi całą elitę brukselskiej władzy, aby pomogła pozbawić nas wolności. 
                                              
Całe przemówienie dostępne jest w formie filmu na naszym kanale na YouTube:

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa