W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Wśród najlepszych uczniów

Gabriela Wałęga z Zespołu Szkół w Radomyślu Wielkim znalazła się w gronie 220 zdolnych i pracowitych uczniów, którzy otrzymali Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2019/20.

Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w dniu 4 lutego w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Gabriela Wałęga wzięła w niej udział, gdyż uzyskała najlepsze wyniki w nauce wśród wszystkich uczniów technikum radomyskiego Zespołu Szkół, jest sumienna, pracowita i zaangażowana w życie szkoły. Ponadto jest osobą bardzo wrażliwą na potrzeby drugiego człowieka. Jej empatię i poświęcenie dla innych potwierdza udział w akcjach charytatywnych na rzecz różnych środowisk i instytucji. Czynnie włącza się we wszelkie akcje podejmowane przez samorząd uczniowski, np.: Zaduszki Radomyskie, Mikołajki, Szkolne spotkanie opłatkowe.

Jako stypendystka, znalazła się na długiej liście uczniów radomyskiej placówki, którzy w poprzednich latach byli laureatami tej prestiżowej nagrody. – Każdego roku Zespół Szkół promuje najzdolniejszą młodzież, która może pochwalić się wysokimi wynikami i osiągnięciami w różnych dziedzinach. Stawiamy na szkolnictwo zawodowe, więc wśród wyróżnionych są laureaci olimpiad i konkursów o tematyce ekonomicznej bądź informatycznej. Jesteśmy dumni z naszej uczennicy, że znalazła się w gronie wyróżnionych, wśród wielu wybitnych uczniów podkarpackich szkół i życzymy jej dalszych sukcesów, spełnienia marzeń i realizacji planów życiowych – przekazuje grono pedagogiczne szkoły.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom szkół kończących się maturą. Mogą się o nie ubiegać ci, którzy dostali promocję z wyróżnieniem i najwyższą w szkole średnią ocen lub mają szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy i uzyskują w niej najwyższe wyniki. Warunkiem sukcesu jest dobra organizacja czasu i systematyczna praca.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dzień Otwarty Oddziałów Ginekologiczno-Położniczego i Noworodkowego Szpitala Specjalistycznego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi piłkarze Stali Mielec na turnieju we Włoszech [FOTO]

Wiadomości Mielec

W Trzcianie skradziono motocykl marki WSK

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa