W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wypadek na obwodnicy z udziałem motocyklisty

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do jakiego doszło na mieleckiej obwodnicy. W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe i motocykl.

Ranny został 33-letni mężczyzna, kierujący jednośladem, który trafił do szpitala.

Do wypadku doszlo wczoraj przed godz. 20, na skrzyżowaniu obwodnicy Mielca z ulicą Inwestorów. Jak wstępnie ustalono, 31-letnia kierująca volkswagenem, podczas zmiany pasa ruchu, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, prawidłowo jadącemu na wprost 33-letniemu motocykliście, który po zderzeniu z volkswagenem, siłą odrzutu uderzył w toyotę, którą kierowała 20-letnia kobieta.

W wypadku ranny został motocyklista, który trafił do szpitala. Policjanci ustalili, że uczestnicy wypadku byli trzeźwi, jednak kierujący jednośladem nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem.

Funkcjonariusze wydziału dochodzeniowo-śledczego wykonali oględziny miejsca wypadku, pojazdów biorących udział w zdarzeniu, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków, aby dokładnie wyjaśnić okoliczności zdarzenia.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert Kasi Moś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa