W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Wytrop książkę, odbierz nagrodę – gra terenowa

„Wytrop książkę, odbierz nagrodę” – pod takim hasłem przebiegać będzie książkowa gra terenowa, którą Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielcu organizuje od 8 do 15 maja w Tygodniu Bibliotek.

Wytrop książkę, odbierz nagrodę

Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielcu zaprasza mielczan do wspólnej zabawy – gry terenowej polegającej na wytropieniu książki. Na terenie każdego z mieleckich osiedli będzie ukryta książka (lub książki) zapakowana w worek strunowy. Zadaniem uczestników gry będzie odnalezienie książki (książek) i zgłoszenie się po odbiór upominku do Biblioteki (Wypożyczalnia dla Dorosłych przy ul. Kusocińskiego 2).

Zabawa potrwa od 8 do 15 maja, a upominek można odebrać w godzinach pracy Wypożyczalni dla Dorosłych. „Śledztwo” dla miłośników książek i zagadek zorganizowali bibliotekarze Wypożyczalni dla Dorosłych w Tygodniu Bibliotek. 

Tydzień Bibliotek to jedno z najważniejszych literackich świąt promujących czytelnictwo i biblioteki – organizowanych corocznie przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa