W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Informacje Materiały video

Z lądu, wody i powietrza – powiat mielecki na antenie TVP [VIDEO]

„Wprowadzamy zmiany – powiat mielecki” – za nami telewizyjna premiera najnowszego programu. Widzowie mogli zobaczyć jak w obiektywach kamer i dronów prezentuje się nasza lokalna ojczyzna.

Mieszkańcy całego Podkarpacia poznali społeczne, inwestycyjne i turystyczne oblicze powiatu mieleckiego. Prezentację wideo można ciągle zobaczyć za pośrednictwem portali społecznościowych i aplikacji internetowych. Także na naszym kanale youtube.pl

Autorzy najnowszego programu o powiecie mieleckim zachęcają do poznania ciekawych zabytków i pięknej przyrody. Akcentują wyjątkowe połączenie tradycji z nowoczesnością, przedsiębiorczością i fantazją mieszkańców. W ocenie dziennikarzy prowadzących program, powiat mielecki położony w północno-zachodniej części województwa podkarpackiego, to ciągle nie do końca odkryty zakątek Polski.

Dlatego starają się szerokiej widowni przybliżyć jego niektóre atrakcje. Dużo czasu poświęcają nowym inwestycjom, a także Centrum Transferu Nowoczesnych Technologii – kuźni wykwalifikowanych pracowników. Udowodniają, że mieszkają tu prawdziwi pasjonaci, mieszkańcy potrafią się zmobilizować do wspólnego działania na miarę rekordu Polski. Pokazują, że na wsi inwestują nie tylko rolnicy ale także przedsiębiorcy, pomagają im w tym specjaliści.

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=FWrp_czXxLo&w=925&h=520]

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa