W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Zabezpieczony przez policjantów rower, szuka właściciela

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim są w posiadaniu roweru, który został zabezpieczony podczas czynności prowadzonych w sprawie kradzieży, od mieszkańca miejscowości Dąbrówka Wisłocka. Według ustaleń funkcjonariuszy, rower mógł zostać skradziony jesienią 2021 roku w rejonie lasu przy drodze relacji Radomyśl Wielki – Dąbrówka Wisłocka. Funkcjonariusze proszą o zgłoszenie się właściciela roweru.

Rower marki KANDS retro lineo został zabezpieczony przez mieleckich policjantów w marcu tego roku, w miejscowości Dąbrówka Wisłocka, podczas czynności przeszukania, w domu mężczyzny podejrzewanego o kradzież rowerów.

W związku z ustaleniem, że jeden z ujawnionych w czasie przeszukania rowerów może pochodzić z kradzieży, do której doszło jesienią ubiegłego roku w rejonie lasu przy drodze relacji Radomyśl Wielki – Dąbrówka Wisłocka, funkcjonariusze poszukują właściciela jednośladu.

Osoby rozpoznające rower, który widnieje na fotografii proszone są o kontakt z policjantami Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim pod numerem telefonu 47 822 75 25.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Siedem goli w szalonym meczu. Warta Poznań – FKS Stal Mielec 5:2 [VIDEO]

Wiadomości Mielec

III Gala ‘Master of English’ w Sali Królewskiej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Spektakl teatru „Magia” na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa