W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Relacje z wydarzeń

Zakończenie i inauguracja warsztatów „Pewna siebie – bezpieczna”

Wczoraj w auli Zespołu Szkół nr 2 w Mielcu przy ulicy Łąkowej odbyło się zakończenie I edycji warsztatów samoobrony dla kobiet „PEWNA SIEBIE – BEZPIECZNA”, a także otwarcie kolejnej. W inauguracji udział wziął Starosta Powiatu Mieleckiego, Zastępca Prezydenta Miasta Mielca oraz Komendant Powiatowy.

Bezpłatne warsztaty dla kobiet „PEWNA SIEBIE BEZPIECZNA” to inicjatywa Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu wsparta przez Starostę oraz Prezydenta. Wspólna dbałość o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców naszego powiatu to główny cel realizowanego projektu.

Zaplanowano cztery edycje warsztatów, podczas których planuje się przeszkolić blisko 200 kobiet. W pierwszej, zakończonej wczoraj edycji warsztatów udział wzięło blisko 60 kobiet. Kolejnych 60 kobiet wczoraj zaczęło swoją przygodę z samoobroną.

Podczas wczorajszego spotkania zakańczającego I edycję warsztatów, Komendant Powiatowy Policji w Mielcu nadkom. Jacek Juwa podziękował za udział i wsparcie w organizacji uczestniczkom, staroście, prezydentowi oraz instruktorowi krav maga. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, a uczestniczki warsztatów nie szczędziły słów zadowolenia dla prowadzących i organizatorów. Panie z rąk Komendanta nadkom. Jacka Juwy oraz Starosty Zbigniewa Tymuły odebrały pamiątkowe certyfikaty, potwierdzające udział w warsztatach.

Kolejno Komendant, Starosta oraz Zastępca Prezydenta Miasta Mielca Jan Myśliwiec uroczyście rozpoczęli II edycję warsztatów, która również spotkała się z wielkim zainteresowaniem. Przez najbliższe 6 tygodni 60 pań będzie miało okazję korzystać z zajęć z zakresu wiktymologii, samoobrony, psychologii i udzielania pierwszej pomocy.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Remis dzięki pięknej bramce Mateusza Maka. FKS Stal Mielec Jagiellonia Białystok 1:1 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Rzędzianowice – Pożegnały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Mateusz Żyro i Trener Dariusz Marzec przed meczem z Wigrami Suwałki [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa