W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Zdarzenie drogowe w Kupnie

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Kupnie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca alfą romeo, chcąc uniknąć zderzenia z rowerzystą, skręciła gwałtownie w prawo i uderzyła w przepust drogowy.

Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu personaliów rowerzysty, który odjechał z miejsca zdarzenia. Do zdarzenia doszło wczoraj około godz.14.30 w Kupnie, na drodze krajowej nr 9 relacji Kolbuszowa – Rzeszów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca alfą romeo, 49-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego, jadąc od strony Kolbuszowej, wykonała gwałtowny skręt w prawo aby uniknąć zderzenia z jadącym na rowerze mężczyzną, który wyjechał z drogi gruntowej. Pojazd kierowany przez kobietę uderzył w przepust drogowy i dachował. Kierująca trafiła do szpitala. Była trzeźwa. Jak ustalili policjanci, jadący na rowerze starszy mężczyzna odjechał z miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze pracują nad ustaleniem jego personaliów. Policjanci zwracają się z prośbą do osób, które mogą pomóc w ustaleniu danych rowerzysty. Informacje w tej sprawie można przekazać telefonicznie pod nr. 17 2275 320 ( w godz. 7:30 -15:30).

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości