W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Zderzenie pojazdów na drodze w Cmolasie

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w środę w Cmolasie.

Kierujący fordem trafił do szpitala, po tym jak pojazd, którym kierował zjechał na przeciwny pas jezdni i zderzył się z ciężarówką. Badanie wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

W środę, około godz. 16, dyżurny policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Cmolasie, na drodze krajowej nr 9. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fordem 34-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego jadąc w kierunku Cmolasu zjechał na przeciwny pas jezdni, gdzie zderzył się z ciężarową scanią. W wyniku zdarzenia kierowca forda został przetransportowany do szpitala. Kierowca scanii 48-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, nie odniósł żadnych obrażeń. Badania stanu trzeźwości wykazały, że kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu pracowali policjanci. Funkcjonariusze wykonali oględziny obydwu pojazdów i zatrzymali prawo jazdy 34-latkowi.

Trwa wyjaśniania szczegółowych przyczyn i okoliczności zdarzenia

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Tragedia na ulicy Legionów

Wiadomości Mielec

Rowerzyści po potrąceniach odwiezieni do szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa