W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Zemsta pijanego klienta zamkniętego w barze? Postanowił ukraść pieniądze

Policjanci postawili zarzut kradzieży 28-letniemu mieszkańcowi gminy Radomyśl Wielki. Nietrzeźwy mężczyzna zasnął w barze i został w nim zamknięty. Wykorzystał okazję i ukradł z kasy pieniądze w kwocie 570 złotych. Za kradzież odpowie przed sądem.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim interweniowali wobec 28-letniego mężczyzny, który został ujęty przez ochronę w zamkniętym na noc barze.

 

Policjanci ustalili, że poprzedniego dnia wieczorem mężczyzna spożywał alkohol w lokalu, nietrzeźwy zasnął i został w nim zamknięty. Kiedy się obudził, wykorzystał fakt, że jest w lokalu sam i ukradł z kasy 570 złotych. O godz. 3 w barze pojawiła się ochrona, która uniemożliwiła wyjście nietrzeźwemu klientowi.

28-letni mieszkaniec gminy Radomyśl Wielki został przekazany policjantom. Urządzenie do badania trzeźwości wykazało w jego organizmie blisko 4 promile.

Gdy mężczyzna wytrzeźwiał, usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do popełnienia przestępstwa, za swój czyn będzie się tłumaczył przed sądem.

 

policjant-001-810x456

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa