W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Kultura i nauka

Zespół Szkół Budowlanych pełny Świętych Mikołajów

20 grudnia 2016 roku dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu Stanisław Starzyk razem z wybranymi uczniami odwiedził Dom Dziecka w Skopaniu.

W czasie wizyty zostały przekazane rzeczy i słodycze dla wszystkich podopiecznych. Odwiedziny były finalnym punktem kilkutygodniowej akcji przeprowadzonej przez młodzież z ZSB.

Uczniowie przygotowali kiermasze kanapek i ciast, a także zbierali datki, z których całkowity dochód został przeznaczony na zakup potrzebnych rzeczy i słodyczy dla dzieci z Domu Dziecka.

Cała społeczność szkolna na czele z dyrekcją, nauczycielami, księdzem katechetą, uczniami i ich rodzicami zaangażowała się w tę niezwykle szlachetną akcję.

Święta Bożego Narodzenia to najwspanialszy moment w roku, to czas, kiedy wszyscy powinni być szczęśliwi, szczególnie dzieci. Dlatego uszczęśliwienie dzieci z domu dziecka, to ogromna radość dla wszystkich „Świętych Mikołajów” z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu.

 

Informacja i zdj.

Jadwiga Stala – Dudek  ZSB Mielec

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa