W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Złodziej budowlany zatrzymany przez policje

Mieleccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o szereg włamań i kradzieży na terenie powiatów mieleckiego i dębickiego.

Podejrzany włamywał się i okradał nowo budowane domy i niezamieszkane budynki. Mężczyzna usłyszał 6 zarzutów. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

Sprawą powtarzających się włamań i kradzieży zajmowali się policjanci z wydziału kryminalnego mieleckiej komendy. To oni, mimo upływu czasu, wpadli na trop włamywacza. Zatrzymali mężczyzę podejrzanego o szereg włamań i kradzieży na terenie powiatów mieleckiego i dębickiego. To 41- letni mieszkaniec gminy Radomyśl Wielki.

Do włamań dochodziło od maja 2022 roku. Podejrzany włamywał się i okradał nowo budowane domy i niezamieszkane budynki. Mężczyzna najczęściej wyważał drzwi wejściowe, a z budynków kradł wszystko co miało jakąś wartość.

Jego łupem padły m. in. materiały budowlane, silniki elektryczne, elektronarzędzia i narzędzia budowlane, przyczepka samochodowa, a nawet panele i bramy ogrodzeniowe. Skradzione rzeczy wykorzystywał najprawdopodobniej przy budownie swojego domu.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili mężczyźnie 6 zarzutów. Sprawa ma charakter rozwojowy i policjanci nie wykluczają kolejnych zarzutów.

Odzyskane przez funkcjonariuszy mienie zostało zwrócone właścicielom.

41-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa