W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Złodziej z placu AK zatrzymany

Policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca Mielca, który jest podejrzany o kradzież pieniędzy. Mężczyzna wykorzystał nietrzeźwość pokrzywdzonego i zabrał mu pieniądze. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fragment radiowozu – belka policyjna Jak ustalili policjanci, do kradzieży doszło chwilę przed zgłoszeniem jej dyżurnemu Poicji. Na placu Armii Krajowej w Mielcu na ławce siedział 54-letni mężczyzna, który pod wpływem alkoholu. Między 54-latkiem a 37-letnim mężczyzną doszło do utarczki słownej, a następnie do przepychanki. Tuż po tym nietrzeźwy 54-latek stracił równowagę i przewrócił się. Chwilę poźniej zorientował się, że nie ma przy sobie gotówki w kwocie 3 tysięcy złotych.

Następnego dnia policjanci zatrzymali 37-letniego mężczyznę.

W chwili zatrzymania był nietrzeźwy, noc spędził w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwiał, policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży, za którą grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa