W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Złodzieje kradli sprzęt budowlany

Policjanci z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim ustalili i zatrzymali sprawców włamania do budynku gospodarczego w Podborzu, skąd skradziono sprzęt budowlany o wartości blisko 2 tys. złotych.

Funkcjonariusze odzyskali większość skradzionych przedmiotów. Sprawcy przyznali się do włamania i kradzieży. Za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

O włamaniu do pomieszczenia gospodarczego znajdującego się przy niezamieszkałym domu w Podborzu powiadomiła rodzina właściciela. Policjanci tuż po zgłoszeniu ustalili, kto może być sprawcą przestępstwa. Do sprawy zatrzymanych zostało dwóch podejrzanych mężczyzn w wieku 20 i 30 lat, mieszkańców gminy Radomyśl Wielki. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyźni podczas włamania ukradli między innymi frezarkę, szlifierkę, benzynę, pilarkę spalinową oraz ręczną, a także inne drobne narzędzia budowlane.

Łącznie skradzione przedmioty wyceniono wstępnie na kwotę blisko 2 tys. złotych. Część przedmiotów sprawcy zdążyli sprzedać w lombardach lub skupach złomu na terenie Mielca. Podczas policyjnych działań większość sprzętu odzyskano.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty dotyczący włamania i kradzieży. Obydwaj podejrzani przyznali się do popełnienia przestępstwa.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bezpłatne badania mammograficzne. Zbadaj się i zyskaj spokój !

Wiadomości Mielec

Szkoły przyjazne utalentowanym uczniom

Wiadomości Mielec

Zmiany w składzie kadry PGE FKS Stal Mielec [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa