W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Złodzieje quada zatrzymani

Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży quada, do której doszło pod koniec października br. Dwóch 25-letnich sprawców kradzieży to mieszkańcy powiatu dąbrowskiego.

Obaj usłyszeli już zarzuty i przyznali się do popełnienia przestępstwa. Jeden z mężczyzn był poszukiwany w celu doprowadzenia do zakładu karnego za wcześniej popełnione przestępstwa. Drugi został objęty przez prokuratora policyjnym dozorem.

Mieleccy policjanci pracowali nad sprawą kradzieży quada, do której doszło pod koniec października br. w Zdziarcu. Quad o wartości 13 tysięcy złotych został skradziony z posesji pokrzywdzonego. Oprócz pojazdu skradziono także kask oraz kilkadziesiąt litrów paliwa. Policjanci we współpracy ze zgłaszającym ustalili kto może być sprawcą kradzieży i udali się do sąsiedniego powiatu. Tam zatrzymali dwóch 25-letnich mężczyzn i odzyskali quada.

Podczas zatrzymania jeden z podejrzewanych o udział w kradzieży zaczął uciekać przed policjantami. Funkcjonariusze schwytali mężczyznę, a po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że jest poszukiwany w celu doprowadzenia do zakładu karnego, za wcześniej popełnione przestępstwa.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Kolejnego dnia, zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mężczyznom zarzuty kradzieży. Obaj przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. Poszukiwany, po przeprowadzeniu czynności został doprowadzony przez policjantów do zakładu karnego. Drugi ze sprawców, 25-letni mężczyzna został objęty przez prokuratora policyjnym dozorem oraz środkiem zapobiegawczym w postaci zakazu opuszczania kraju.

Za kradzież podejrzanym grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności. W sprawie trwają dalsze czynności

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa