W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Zmiany inwestycyjne na miejskim targowisku

Zdewastowany obszar targowiska przy ul. Wolności wymagał uporządkowania i odświeżenia, nie tylko dla rolników, ale także dla osób kupujących świeże produkty rolne. Całość przedsięwzięcia podzielono na etapy.

W 2020 roku przeprowadzono I etap prac modernizacji targowiska przy ul. Wolności. Wykonano nową nawierzchnię placu, zamontowano stoiska handlowe, powstały też toalety. Prace realizowane były przy współfinansowaniu z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Zgodnie z wymaganiami projektu wprowadzono też nową nazwę dla tego targowiska – „Mój Rynek”.

Pod koniec 2022 roku zakończyła się realizacja II etapu przebudowy targowiska polegająca na instalacji nowych pawilonów handlowo-usługowych.

W październiku tego roku zaplanowaliśmy III etap modernizacji targowiska. Prace remontowe na mieleckim targowisku rozpoczęły się od robót rozbiórkowych, zdemontowane zostały istniejące ostatnie pawilony, w ich miejsce wykonano nową nawierzchnię z kostki brukowej. Poza nową nawierzchnią, na terenie targowiska pojawiły się ławeczki i nasadzenia drzewek. Dzięki przebudowie, miejsce to zyskało nowoczesny charakter.

Wartość inwestycji wyniosła ponad 53 000 zł, a Wykonawcą tej inwestycji była firma mielecka Inwestycje i Projekty Drogowe Turek sp. z o.o.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Argentyńska przygoda [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Niesamowite ostatnie minuty meczu. Cracovia Kraków – FKS Stal Mielec 2 : 2 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Dorota Ciuba z głosami pacjentów naszego szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa