W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Zmiany w zieleni przy Alei Niepodległości

Prezydent Miasta Mielca zaprasza mieszkańców miasta Mielca do udziału konsultacjach społecznych, których przedmiotem jest zebranie opinii/sugestii dotyczących zaproponowanej koncepcji zagospodarowania zieleni przyulicznej w pasach drogowych wzdłuż Alei Niepodległości.

Przed nami trudne i konieczne zadanie wymiany rosnących przy Alei Niepodległości drzew. Staramy się znaleźć i zastosować możliwie najkorzystniejsze rozwiązania, które poprawią jakość przestrzeni miejskiej. Głównym celem przedsięwzięcia jest zapewnienie bezpieczeństwa – większość rosnących tam drzew jest w złym stanie, drzewa ulegają degradacji co prowadzi do licznych złamań gałęzi i wykrotów. Dodatkowo zależy nam na wzbogaceniu przestrzeni poprzez posadzenie nowych drzew oraz zwiększenie ilości gatunków roślin średniego i niskiego piętra.

Chcielibyśmy poznać Państwa zdanie w tej sprawie!

Konsultacje odbędą się w terminie: 26 lutego – 08 marca 2024 roku.

Konsultacje przeprowadzone są w formie:

  • badania opinii mieszkańców miasta Mielca poprzez zgłaszanie wniosków na formularzu dostępnym w formie elektronicznej udostępnionego na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Mielcu https://eurzad.um.mielec.pl/strona/konsultacje, mielec.pl w dniach od 26.02.2024 r. do 08.03.2024 r.
  • badania opinii mieszkańców miasta Mielca poprzez zgłaszanie wniosków na formularzu dostępnym w wersji papierowej udostępnianej w Urzędzie Miejskim w Mielcu, ul. Żeromskiego 23, 39-300 Mielec, pokój 19 oraz na stronie internetowej: https://eurzad.um.mielec.pl/strona/konsultacje, mielec.pl w dniach od 26.02.2024 r. do 08.03.2024 r.
  • spotkania konsultacyjnego z mieszkańcami miasta Mielca w dniu 01.03.2024 r. o godz.17.00 w Bibliotece Miejskiej SCK przy ul. Kusocińskiego 2 w Mielcu.

Wypełniony formularz konsultacyjny można złożyć:

  • za pomocą środków komunikacji elektronicznej poprzez formularz dostępny w formie elektronicznej (https://forms.office.com/e/gUHJsJX351) lub na adres [email protected],
  • w formie papierowej w Biurze Obsługi Klienta (BOK) Urzędu lub pocztą tradycyjną na adres Urząd Miejski w Mielcu, ul. Żeromskiego 26, 39-300 Mielec.

Materiały dotyczące przedmiotu konsultacji umieszczone zostaną na https://eurzad.um.mielec.pl/strona/konsultacje, www.mielec.pl.

Sprawozdanie z wynikami konsultacji zostanie opublikowane na stronie https://eurzad.um.mielec.pl/strona/konsultacje, www.mielec.pl terminie do 30 dni po zakończeniu konsultacji.

Zapraszamy do udziału w konsultacjach!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prezentacja Zastępców Prezydenta Miasta Mielca [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Światowy Dzień Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane [FOTO]

Wiadomości Mielec

Niedźwiedź pojawił się w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa