W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Znaleziono zagubioną komórkę i gotówkę

Mielecka Policja jest w posiadaniu telefonu komórkowego oraz pieniędzy, które zostały znalezione w kwietniu br., przy ulicy Kraszewskiego i Biernackiego w Mielcu. Uczciwi znalazcy, telefon oraz gotówkę przynieśli na komendę Policji, aby funkcjonariusze pomogli znaleźć właścicieli.

14 kwietnia br., do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, zgłosiła się kobieta, która znalazła telefon komórkowy marki Maxcom przy ulicy Kraszewskiego 1 w Mielcu. Telefon nie jest zarejestrowany w policyjnych bazach danych jako utracony, więc znalezienie jego właściciela jest utrudnione.

30 kwietnia br., mieszkaniec Ostrów Baranowskich, w bankomacie przy ulicy Biernackiego w Mielcu, znalazł kilkaset złotych. Uczciwy znalazca przyniósł gotówkę do dyżurnego Policji.

Właściciel telefonu komórkowego i gotówki proszony jest o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu lub o kontakt telefoniczny z dzielnicowym mł. asp. Grzegorzem Wariasem, pod nr tel. 571 203 269.

Fotografia poglądowa
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Tragedia na ulicy Legionów

Wiadomości Mielec

Rowerzyści po potrąceniach odwiezieni do szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa