W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Znaleźli portfel, zanieśli na policje

Dzięki uczciwości młodego małżeństwa, mieszkaniec Lipnicy odzyskał swój portfel. Młodzi ludzie, którzy wraz z dzieckiem przyjechali w niedzielę na lody, znaleźli pod jedną z ławek portfel z pieniędzmi i dokumentami.

Znalezisko przynieśli do dyżurnego jednostki. Policjanci bez trudu ustalili właściciela, który kilka godzin później odebrał swoją zgubę.

W niedzielę po południu do dyżurnego kolbuszowskiej jednostki zgłosiło się młode małżeństwo z dzieckiem. Poinformowali, że będąc na lodach, pod jedną z ławek na kolbuszowskim rynku znaleźli portfel. W portfelu znajdowała się spora kwota pieniędzy oraz dokumenty. Policjanci bez trudu ustalili właściciela i szybko powiadomili go o znalezisku. Zaskoczony, ale szczęśliwy mieszkaniec gminy Dzikowiec, kilka godzin później odebrał swoją własność.

Uczciwym mieszkańcom gminy Kolbuszowa gratulujemy godnej do naśladowania postawy.

Wszystkim natomiast, którzy wybierają się na spacer, czy zakupy przypominamy o konieczności właściwego zabezpieczania swoich osobistych rzeczy. Niestety nie zawsze zgubione przedmioty, zwłaszcza wartościowe, trafiają na uczciwych znalazców, którzy chcą je zwrócić właścicielom. 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Międzynarodowy turniej piłki siatkowej kobiet w Mielcu [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Kultura na talerzu – kulinaria różnych krajów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Bibliotece w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa