W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

Zobacz jak uczniowie pożegnali dyrektora Wiśniewskiego po 17 latach jego pracy! [FOTO, VIDEO]

W piątek na ostatniej lekcji, uczniowie ZSO nr 1 sprawili niespodziankę dyrektorowi Jackowi Wiśniewskiemu, który już od poniedziałku obejmie prezydenturę miasta Mielca.

Najpierw, uczniowie w porozumieniu z jego sekretarką umówili go na spotkanie biznesowe na umówioną godzinę. Potem, o ustalonym czasie pojawiła się jego córka, która po związaniu oczu zaprowadziła swojego tatę do windy. W ten sposób dyrektor został przetransportowany na najwyższe piętro, gdzie czekali już wszyscy uczniowie szkoły w pozie jakby ustawieni byli do zdjęcia.

Po rozwiązaniu oczu, dyrektor ujrzał całą społeczność swojej szkoły (SP8, GIM3 oraz V LO). Po krótkim wprowadzeniu i otrzymaniu upominku od uczniów dyrektor opowiedział swoją historię, która doprowadziła go do objęcia władzy nad miastem. Podczas zorganizowanej akcji przez uczniów pojawiły się łzy i rozpacz, jednak dyrektor uspokoił uczniów oraz życzył im wszystkiego dobrego w dalszej edukacji.

 

Mamy to!!!😎😎✅Kochani! Tylko spójrzcie jak genialnie wyszła nasza akcja!😍😍Nasz dyrektor Jacek Wiśniewski po 17 latach pracy w szkole obejmuje prezydenturę w Mielcu! 😎😎➡️W piątek na ostatniej lekcji, jako uczniowie, całą szkołą zorganizowaliśmy mu takie oto pożegnanie:..⏩Kochani! Podziękujmy dyrektorowi za wszystko udostępniając ten film! 😍

Opublikowany przez Nataniela Brożnowicza Niedziela, 18 listopada 2018

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości