W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie

Zobacz jak uczniowie pożegnali dyrektora Wiśniewskiego po 17 latach jego pracy! [FOTO, VIDEO]

W piątek na ostatniej lekcji, uczniowie ZSO nr 1 sprawili niespodziankę dyrektorowi Jackowi Wiśniewskiemu, który już od poniedziałku obejmie prezydenturę miasta Mielca.

Najpierw, uczniowie w porozumieniu z jego sekretarką umówili go na spotkanie biznesowe na umówioną godzinę. Potem, o ustalonym czasie pojawiła się jego córka, która po związaniu oczu zaprowadziła swojego tatę do windy. W ten sposób dyrektor został przetransportowany na najwyższe piętro, gdzie czekali już wszyscy uczniowie szkoły w pozie jakby ustawieni byli do zdjęcia.

Po rozwiązaniu oczu, dyrektor ujrzał całą społeczność swojej szkoły (SP8, GIM3 oraz V LO). Po krótkim wprowadzeniu i otrzymaniu upominku od uczniów dyrektor opowiedział swoją historię, która doprowadziła go do objęcia władzy nad miastem. Podczas zorganizowanej akcji przez uczniów pojawiły się łzy i rozpacz, jednak dyrektor uspokoił uczniów oraz życzył im wszystkiego dobrego w dalszej edukacji.

 

https://www.facebook.com/nataniel.broznowicz/videos/1086569851542319/

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kultura na talerzu – kulinaria różnych krajów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Cyrk Korona – Nowe Show jak z Bajki [FOTO]

Wiadomości Mielec

Koncert popis tańca na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa