W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

Świąteczne karaoke [FOTO]

Rodzinne, świąteczne karaoke – tak można nazwać koncert „Łączy nas śpiew”, który przygotowała Jolanta Dudzik wraz z uczestnikami warsztatów wokalnych Domu Kultury SCK oraz grupy wokalnej „Kameleon”.

Na scenie zaprezentowały się dzieci, na widowni rodzice, rodzeństwo i znajomi, a wszystko pod wodzą Jolanty Dudzik, która sobotni (8 grudnia) koncert poprowadziła. W repertuarze znalazły się znane piosenki dziecięce, były też kolędy i pieśni patriotyczne. Do dzieci dołączali też we wspólnym kolędowaniu rodzice oraz… prezydent Mielca Jacek Wiśniewski, którego Jolanta Dudzik zaprosiła na scenę i przetestowała wokalnie.

Dzieci świetnie poradziły sobie z egzaminem swoich wokalnych umiejętności i znajomości repertuaru patriotycznego, który w ciągu roku wykonywały podczas konkursów, przeglądów, uroczystości miejskich, szkolnych. Jolanta Dudzik zapowiadała, że będzie muzyka, rodzinna atmosfera i… pyszne ciasto. Dotrzymała słowa.

Młodym wykonawcom z warsztatów wokalnych  „Kameleona” serdecznie gratulujemy.


Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa