W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

14-latka w BMW z marihuaną. 16-letni kierowca bez prawa jazdy

Policjanci z Rewiru Dzielnicowych w Borowej podczas legitymowania osób przebywających w BMW ujawnili narkotyki. Kierowcą samochodu był 16-latek, który nie posiadał uprawnień do kierowania.

Dzielnicowi z Borowej, patrolując rejon służbowy podjęli legitymowanie 4 osób przebywających w samochodzie marki BMW – 14-letniej dziewczyny, 16-letniego mieszkańca gminy Mielec oraz dwóch 17-latków. W trakcie interwencji funkcjonariusze poczuli specyficzny zapach marihuany.

Postanowili dokładnie skontrolować pojazd. Podczas sprawdzania w bmw znaleźli woreczek z suszem roślinnym, kolejny ujawnili w odzieży 14-latki. Tester narkotykowy potwierdził, że zabezpieczona substancja to marihuana.

Policjanci ustalili, że kierowcą bmw był 16-latek, który nie posiadła uprawnień do kierowania pojazdami. Nieletni noc spędzili w izbie dziecka. Funkcjonariusze przeszukali także zajmowane przez nich mieszkania ujawniając u 16-latka kolejny woreczek z suszem roślinnym.

O dalszym losie tych młodych ludzi zadecyduje teraz sąd rodzinny.

KPP Urszula Chmura

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa