W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

22- latek jechał bmw przez Piątkowiec 135 km/h

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 22-letniemu kierowcy bmw, który w terenie zabudowanym pędził z prędkością 135 km/h. Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem, a na jego konto wpłynęło 15 punktów karnych.

W niedzielę przed godz. 11, policjanci ruchu drogowego prowadzili pomiar prędkości w miejscowości Wadowice Górne. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na rozpędzone bmw, którego kierujący przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym.

Za kierownicą pędzącego 135 km/h pojazdu siedział 22-letni mieszkaniec gminy Radomyśl Wielki. W związku ze znacznym przekroczeniem obowiązującej prędkości, policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyzny, nakładając na niego grzywnę w wysokości 2500 złotych i 15 punktów karnych.

Tego samego dnia, przed godz. 10, w miejscowości Piątkowiec, mundurowi zatrzymali do kontroli osobowego opla, którym kierował 48-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego. Mężczyzna jechał z prędkością 107 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 1 500 zł, nałożono na niego 13 punktów karnych oraz stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

Pamiętajmy, że pomimo wiosennej aury, na drogach regionu jest ślisko i niebezpiecznie. Dlatego apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę oraz stosowanie się do przepisów ruchu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tragedia w Książnicach

Wiadomości Mielec

Mistrzostwa Podkarpacia w siatkówce dziewcząt z udziałem gwiazdy siatkówki w SP 6

Wiadomości Mielec

Unijne dofinansowania dla OSP Kiełków i Przecław

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa