W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

25- latek zatrzymany z marihuaną w Radgoszczy

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej zatrzymali wczoraj (13.02.2019r.) 25-latka. Policjanci w pojeździe mieszkańca województwa podkarpackiego znaleźli 2,5 grama suszu roślinnego.

Susz wstępnie zidentyfikowano jako marihuanę. Ustawodawca za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych, przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Dąbrowscy policjanci wczoraj (13.02.2019r.)podczas patrolu miejscowości Radgoszcz w rejonie zalewu Narożniki, zauważyli obok zaparkowanych pojazdów trzech mężczyzn, którzy na widok patrolu zaczęli się nerwowo zachowywać. Mundurowi postanowili wylegitymować te osoby oraz przeprowadzić kontrolę samochodów.

W trakcie wykonywanych czynności w pojeździe należącym do 25-latka funkcjonariusze znaleźli zawiniątko z ręcznika papierowego z zawartością suszu w kolorze zielonym o charakterystycznym zapachu marihuany. Wstępnie, przy pomocy testera narkotykowego zidentyfikowano, że zabezpieczony susz to marihuana o wadze 2,5 grama.

Mieszkaniec województwa podkarpackiego został zatrzymany, dziś usłyszał  zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Wpadł z narkotykami podczas kontroli w Ostrowach Tuszowskich

Wiadomości Mielec

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Fotopułapka złapała małego brunatnego niedźwiedzia

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa