W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

„3…2…1…odpalone święta” – na placu AK i w SCK [FOTO]

6 grudnia na Placu AK odbyła się II edycja wydarzenia “3…2…1…odpalamy święta” podczas którego Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski rozświetleniem miejskiej choinki oficjalnie rozpoczął świąteczny czas w naszym mieście.

W piękny magiczny świąteczny klimat przeniósł nas  zespół Kameleon prowadzony przez Jolantę Dudzik, który wspólnie z mieszkańcami, Prezydentem i Zastępcą Prezydenta śpiewał świąteczne piosenki i kolędy.

Podczas wydarzenia można było podziwiać choinki, przepięknie ozdobione przez dzieci z mieleckich przedszkoli i szkół podstawowych podarowane przez Nadleśnictwo Mielec, Lasy Państwowe.

Każdy uczestnik mógł się rozgrzać przy kubku gorącej czekolady. Dzieci otrzymały upominek w postaci płyty z piosenkami świątecznymi.

Po “odpaleniu” świątecznego klimatu na Placu AK wszyscy udali się na świętowanie Mikołajek w Samorządowym Centrum Kultury, gdzie elfy prowadziły taneczne zabawy dla dzieci. Po chwili zabawy Zastępca Prezydenta Adriana Miłoś przyprowadziła oczekiwanego przez wszystkich Świętego Mikołaja, który rozdał dzieciom prezenty.

Nasi włodarze z radością uczestniczyli w zabawie z najmłodszymi mieszkańcami Mielca, a uśmiech dzieci był dla wszystkich  najpiękniejszym prezentem.

Chwilę po Śpiewankach na Placu AK, uczestnicy udali się do Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu, gdzie na wszytskie grzeczne dzieci czekał Święty Mikołaj z prezentami , a także wiele zabaw i atrakcji.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa