W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Informacje

50 lat razem!

Złote Gody są wyjątkowym jubileuszem w polskiej tradycji. 30 czerwca jubileusz ten miało zaszczyt obchodzić 7 par małżeńskich z Mielca.

Spotkanie z dostojnymi jubilatami odbyło się tradycyjne w pałacyku Oborskich dnia 30 czerwca, gdzie rocznicę zawarcia związku małżeńskiego świętowali: Stanisława i Franciszek Chmara (1966 r.), Maria i Janusz Hołdan (1966 r.), Teresa i Wacław Kraska (1961 r.), Terasa i Stefan Kubiak (1966 r.), Emilia i Marian Kuncewiczowie (1965 r.), Irena i Stanisław Smaczniakowie (1966 r.) oraz Józefa i Józef Sudoł (1966 r.).

 

Aktu dekoracji medalami i gratulacje za godne i długie pożycie małżeńskie jako przykład dla młodego pokolenia w imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej dokonał Zastępca Prezydenta Miasta Mielca Jan Myśliwiec, który wyraził pełne słowa uznania i podziwu dla tak długoletniego pożycia małżeńskiego.

Wszyscy jubilaci otrzymali legitymacje nadesłane przez kancelarię prezydencką oraz kwiaty, dyplomy i upominki ufundowane przez Urząd Miejski w Mielcu. Muzeum regionalne w pałacyku Oborskich użyczyło gościom swoje zbiory do zwiedzania a w salonikach jubilaci wraz z rodzinami zrobili pamiątkowe fotografie.

 

IMG_5763-1024x683

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa