W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

74-latek stracił prawo jazdy za kierowanie po spożyciu alkoholu

Policjanci z mieleckiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego kierującego toyotą. Badanie wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie. 74-letni mieszkaniec Mielca za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj po godz. 11, na ul. Obrońców Pokoju w Mielcu, mundurowi z mieleckiej drogówki, zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem osobowym marki Toyota Yaris. Styl i technika jazdy kierowcy wskazywały, że może znajdować się pod działaniem alkoholu. Podczas kontroli okazało się, że 74-letni mieszkaniec Mielca miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Kierowca stracił prawo jazdy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Apelujemy o zdecydowaną reakcję gdy widzimy, że za kierownicę wsiada osoba nietrzeźwa. Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji oraz powoduje błędną ocenę odległości i prędkości. Pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie na drogach!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa