W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Akcja „odLOTTOwa jazda”- wsparcie dla Domu Dziecka w Skopaniu

Serdecznie zapraszamy na wsparcie Domu Dziecka w Skopaniu, które bierze udział w  akcji „odLOTTOwa jazda”.

Program ma na celu przede wszystkim promowanie aktywności fizycznej i zaangażowania społecznego. Ideą akcji jest promowanie aktywności fizycznej i zaangażowania społecznego poprzez umożliwienie uczestnikom włączania się do akcji i wyjeżdżania kilometrów na rowerze, na rzecz jednej z organizacji zakwalifikowanej do konkursu. Dom dziecka w Skopaniu startuje w tym projekcie i ma bardzo duże szanse na zwycięstwo w tej rywalizacji. Instalując aplikacje: “Activy” w swoim telefonie wskazujemy organizację dla której będziemy zbierać kilometry.

Projekt przewiduje również przekazanie nagród dodatkowych dla wyróżniających się projektów, których wartość merytoryczna i znaczenie poruszonego problemu społecznego zostanie wysoko oceniona przez Organizatora.

Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich aby wsiedli na swoje rowery i wspomogli Dom Dziecka w Skopaniu w wygraniu tego konkursu !!

Więcej informacji mogą państwo uzyskać na stronie : odLOTTOwa jazda – Fundacja Lotto

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa