Aktualny cel to walka o utrzymanie w Ekstraklasie. Legia Warszawa – Stal Mielec 2:0 [FOTO, VIDEO]

Mecz pierwszej połowy pomiędzy Legią Warszawa a Stalą Mielec toczył się w wysokim tempie. Stal zaczęła od wysokiego pressingu i przez pierwsze 15 minut dominowała na boisku.

Później do głosu doszła Legia, która stworzyła sobie kilka sytuacji bramkowych, na szczęście Mrozek był na posterunku. Pod koniec pierwszej połowy to Stal miała 100% sytuację, jednak Ratajczyk nie sięgnął piłki i pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem 0 : 0.

Druga połowa to duża dominacja Stali Mielec, która nie przełożyła się na bramki. Po dwóch kontrach to Legia sięgnęła po 3 punkty, wygrywając 2:0.

Bramki: 49. Pekhart, 85. Mladenović

Kartki: 38. Kapustka (LEG)

Legia Warszawa: Hładun – Nawrocki, Jędrzejczyk, Ribeiro – Wszołek, Slisz, Kapustka (C) (78. Strzałek), Mladenović – Muci (84. Pich) – Pekhart, Rosołek (57. Sokołowski).

Rezerwowi: Miszta – Augustyniak, Çelhaka, Baku, Rose, Jędrasik.

Trenér: Kosta Runjaić

Stal Mielec: Mrozek – Hiszpański (86. M. Wolski), Kruk, Matras, Kasperkiewicz, Getinger (C) (86. Gerbowski) – Ratajczyk (56. Mak), Vallejo, Hinokio, Wlazło (86. Domański) – Sappinen (82. Lebedyński).

Rezerwowi: Kochalski – Żyra, Leândro.

Trenér: Adam Majewski