W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Alkohol nie wszystkim służy

Dwa miesiące spędzi w areszcie 28-letni mieszkaniec Mielca, który jednego dnia dokonał kilku przestępstw. Zatrzymany mężczyzna znany jest mieleckim policjantom z wcześniej popełnianych czynów przestępczych. Teraz odpowie między innymi za rozbój i uszkodzenie mienia. 
Policjanci zostali powiadomieni o uszkodzeniu samochodu dostawczego zaparkowanego przed jednym z mieleckich marketów. Z relacji właściciela pojazdu wynikało, że został zaczepiony przez nieznanego mu mężczyznę, który zażądał od niego papierosa.
 
Właściciel pojazdu odmówił i wszedł do marketu. Kiedy powrócił zauważył, że jego samochód ma wybitą szybę, a drzwi pojazdu są uszkodzone. 
Policjanci korzystając z monitoringu zainstalowanego na terenie marketu ustalili, kto może być sprawcą tego uszkodzenia. Właściciel samochodu wycenił zniszczenia pojazdu na kwotę 900 złotych.
W tym samym czasie dyżurny policji przyjął zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie, który podszedł do 57-letniego mieszkańca powiatu mieleckiego i zażądał kilku złotych. Kiedy zaczepiony mężczyzna odmówił, napastnik zaczął bić go pięściami. Zaatakowany mężczyzna, przy pomocy przechodniów, obezwładnił i przytrzymał napastnika do przyjazdu policji. 
Policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca Mielca w policyjnych aresztach. Funkcjonariusze rozpoznali w nim sprawcę porannego uszkodzenia samochodu na parkingu przy markecie. Zatrzymany był pod znacznym wpływem alkoholu.
Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzuty rozboju i uszkodzenia mienia oraz gróźb kierowanych wobec pokrzywdzonego podczas rozboju. 
28-letni mielczanin znany jest policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw i wykroczeń na terenie naszego miasta. Na wniosek policji, sąd zastosował wobec mężczyzny dwumiesięczny areszt. 
 

jkyky

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

VI Super Sprint Mielecki Targum [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa