W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Sport

AP Piłkarskie Nadzieje w turnieju – „Z podwórka na stadion – O puchar Tymbarku”

Wicemistrzem województwa podkarpackiego w szesnastej już edycji prowadzonego przez Polski Związek Piłki Nożnej turnieju „Z podwórka na stadion – O puchar Tymbarku” zostali chłopcy z rocznika 2006 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec.
Czterdzieści jeden bramek strzelonych w sześciu grach, pięć bezdyskusyjnych zwycięstw i minimalna porażka w finale z gospodarzami po kilku kontrowersyjnych decyzjach arbitra w tym karnym w ostatniej minucie gry. To bilans drużyny prowadzonej przez trenera Pawła Mrozika.

Królem strzelców imprezy został Jakub Wójcik- autor aż siedemnastu trafień. Poniżej szczegóły występu młodych piłkarzy z Mielca:
7:0 z powiatem sanockim
10:0 z powiatem brzozowskim
4:2 z powiatem jarosławskim
10:1 w ćwierćfinale z powiatem przeworskim
7:3 w półfinale z Akademią Młodych Orłów PZPN Rzeszów
3:4 w finale z powiatem stalowowolskim
skład: Eryk Mrozik, Mikołaj Wilk, Łukasz Wilk, Jakub Chojecki, Jakub Wójcik, Bartłomiej Walczyk, Dawid Jurkowski, Hubert Sroczyński, Aleksander Mikulski, Sebastian Oleksiak i trener Paweł Mrozik.

Dzień później w kategorii starszej pierwsze miejsce na Podkarpaciu zajęła drużyna Stali Mielec rocznika 2004 z czterema wychowankami AP Piłkarskie Nadzieje w dziesięcioosobowym składzie.

APPN

[email protected]

 

WP_20160408_16_46_24_Pro

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa