W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Areszt za posiadanie marihuany

19 i 21-latek odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Podczas interwencji dotyczącej spożywania alkoholu w jednej z piwnic w skrzynce na licznik elektryczny, policjanci znaleźli marihuanę. Funkcjonariusze zatrzymali czterech mężczyzn.

Policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem dotyczącym spożywania alkoholu w piwnicy jednego z bloków na osiedlu Lotników w Mielcu. Na miejscu zastali czterech mężczyzn.

Podczas wykonywanych czynności w skrzynce na licznik elektryczny, funkcjonariusze znaleźli cztery woreczki z suszem roślinnym. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Podczas przeszukania w domu jednego z zatrzymanych policjanci zabezpieczyli amfetaminę. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zarzut posiadania narkotyku dwóm mężczyznom. To mieszkańcy Mielca w wieku 19 i 21 lat. Podejrzani zostali przesłuchani i przyznali się do przedstawionych ich zarzutów.

Zabezpieczone narkotyki zostaną przekazane na badania do policyjnego laboratorium. Za posiadanie narkotyków polskie prawo przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

VI Super Sprint Mielecki Targum [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Wiadomości Mielec

4 komentarze

Robert 4 stycznia 2017 (środa) at 15:49

Marihuana to coś znacznie gorszego niż alkohol. Kilka razy wina albo piwa napić się w tygodniu można i bez skutków negatywnych a marihuana trwale ogłupia, co zauważyłem po moich kolegach. Nie dla legalizacji marihuany.

Odpowiedz
Ewelina 5 stycznia 2017 (czwartek) at 12:22

Może masz glupich kolegów? 😉

Odpowiedz
MIKA 13 stycznia 2017 (piątek) at 00:50

JESTES WALNIETY I NIE WIESZCO PISZESZ..

Odpowiedz
kto trzeba 5 stycznia 2017 (czwartek) at 08:34

Tak samo jak można kilka razy w tygodniu zapalić bez większych negatywnych skutków. A jeśli chodzi o alkochol wystarczy raz , przykład kiełków kilka dni temu . Wiec wsadź sobie te obserwacje kolegów w d**e bo wyciągasz bledne wnioski .

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa