W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Areszt za woreczek z marihuaną

Podczas policyjnej interwencji wobec dwóch młodych mężczyzn funkcjonariusze ujawnili woreczek z zawartością suszu marihuany. Policjanci ustalili, że susz należy do jednego z nich. Polskie prawo za posiadanie narkotyków przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci podczas patrolu ulicy Rzecznej w Mielcu zauważyli dwóch mężczyzn przebywających w pojeździe marki BMW. Pojazd był na tzw. „obcych” tablicach rejestracyjnych.

Podczas legitymowania kierowcy i jego pasażera policjanci poczuli specyficzny zapach palonej marihuany wydobywający się z wnętrza pojazdu. Funkcjonariusze przeprowadzili kontrolę osobistą mężczyzn oraz przeszukali samochód. W pojeździe ujawnili szklaną lufkę oraz woreczek strunowy z zawartością suszu marihuany.

Mężczyźni są mieszkańcami Mielca i gminy Mielec. Obaj mają po 19 lat. Podczas policyjnej interwencji żaden z mężczyzn nie przyznał się do posiadania narkotyku. Obaj zostali zatrzymani w policyjnych aresztach.

Kolejnego dnia policjanci ustalili do kogo należała marihuana. Funkcjonariusze przedstawili zarzut jednemu z zatrzymanych. 19-latek przyznał się do stawianego mu zarzutu i złożył obszerne wyjaśnienia.

 

 ghggg
 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa