W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka

Być jak Elizabeth Taylor – spektakl w SCK

Dom Kultury SCK zaprasza na spektakl teatralny „Być jak Elizabeth Taylor” w gwiazdorskiej obsadzie. W sztuce wystąpią m.in.: Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg. 

Bohaterami spektaklu są najsłynniejsi kochankowie w dziejach Hollywood: Elizabeth Taylor i Richard Burton. Życie zawodowe układało im się wspaniale, widzowie na całym świecie otaczali ich podziwem i miłością. Nieco inaczej toczyły się ich prywatne sprawy. Ona miała siedmiu mężów, ale ślub brała aż osiem razy – w tym dwukrotnie z tym samym mężczyzną – Richardem Burtonem. Kochali się i nienawidzili, zdradzali i nie potrafili bez siebie żyć…

Sztuka cofa nas do roku 1976. Do apartamentu słynnego hotelu The New York Palace, w którym mieszka wybitny psycholog, Tony Slawers, przychodzi niespodziewanie jego wieloletnia pacjentka Elizabeth Taylor. Po chwili pojawia się tam również Richard Burton. Także jego pacjent i przyjaciel. Po swoim drugim, spektakularnym małżeństwie postanawiają się rozstać. 

W rolach głównych wystąpią znani polscy aktorzy: Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg. Zobaczymy także Martynę Kliszewską (w 2019 r. oklaskiwaną w Mielcu w roli Fridy) oraz reżysera i autora sztuki – Jakuba Przebindowskiego. Wyjątkowe kostiumy zaprojektowane przez Tomasza Ossolińskiego za sprawą ekskluzywnych tkanin a także kryształowych elementów i biżuterii znanej na całym świecie firmy Swarovski, oddają klimat epoki i niezwykłość bohaterów dramatu.

Widzowie spektaklu „Być jak Elizabeth Taylor“ mogą liczyć na świetne aktorstwo, dowcip i wielkie emocje. 

Na dwugodzinny spektakl zapraszamy 30 marca o godz. 18 do sali widowiskowej Domu Kultury SCK.

Bilety w cenie 80 zł do nabycia w kasie kina Galaktyka (dni robocze od godziny 12, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna).

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa