W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Czołowe zderzenie dwóch samochodów osobowych o 6 rano

Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dziś, na drodze relacji Łączki Brzeskie – Nagoszyn. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, jedna osoba trafiła do szpitala.

Dziś po godz. 6, na drodze powiatowej w miejscowości Łączki Brzeskie, doszło do czołowego zderzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych. Kierujący audi, 62-letni mieszkaniec gminy Przecław, jadąc w kierunku Przecławia od strony Nagoszyna, najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem marki Ford, którym kierował 32-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego.

Do szpitala trafił kierujący audi. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Droga w miejscu gdzie doszło do zderzenia była częściowo zablokowana.

Na miejscu pracowali policjanci gromadząc materiał dowodowy, który na dalszym etapie postępowania pozwoli na wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Grupa Taneczna na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dzieci w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Zmarł ks. Franciszek Dziedzic wieloletni proboszcz w parafii Tuszów Narodowy​

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa